0 372 316 99 90

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

Acenteliğimiz ülkemizin saygın ve köklü kuruluşlarının başında gelen Türkiye İş Bankası'nın bir iştiraki olan Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Acenteliği olarak 07.10.2008 tarihinde faaliyete geçmiştir. Kuruluşumuzdan bu güne kaliteli portföyümüzü %100 arttırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.  KDZ. EREĞLİ ATABEY SİGORTA olarak güçlü ve güvenilir yapımızla, sektördeki rakiplerimizle  aramızı  hızla açtığımız görülen bir gerçektir
Hedeflerimizi her geçen gün biraz daha yükselterek  sizlere her zaman daha kaliteli hizmet sunmanın çabası içerisindeyiz. Acentelik olarak genç, dinamik personel kadromuz, müşteri odaklı, esnek çalışma tarzımız ve 7/24 ulaşılabilirliğimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli hizmette sınır tanımayan acenteliğimizin kurucularından Ömer Faruk Danışmaz lise yıllarından bu yana sigortacılık alanında çeşitli kuruluşlarda çalışmış ve sektördeki birikimlerini zenginleştirmiştir.  Ender Öcal ise sigortacılık alanında kazanmış olduğu 15 yıllık iş tecrübesi ve  kariyeri ile acenteliğimizin temelini oluşturmaktadır.
        Poliçeleriniz yapılan alternatif fiyat araştırmalarının sonucunda en uygun fiyatla, en kısa sürede hazırlanarak tarafınıza faks, e-mail ve kargoyla posta adresinize ulaştırılmaktadır. Poliçe vadeleriniz bizim takibimizdedir. Süresi geçtiği için asla teminatsız kalmaz veya mevcut hasarsızlık indiriminiz kaybolmaz. Hasarlarınız ise tamamıyla şirketimizin takibinde eksiksiz ve zamanında ödenir.
        Dürüstlüğü ilke edinmiş yapısı ve tüm branşlarda müşterilerinin eksiksiz tazminat almalarını amaçlayan koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile her zaman hizmetinizde ve yanınızdayız.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

ATABEY SIGORTA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright © 2015
imza